8F Relaxační víkend v Harrachově


Relaxační víkend Vás zavede do horského hotelu v centru turisticky oblíbeného Harrachova. Mimo ubytování, stravy formou polopenze či plné penze se můžete těšit i na neomezený vstup do hotelového wellness centra.

Zde je kompletní program pobytu Relaxační víkend v Harrachově: jak již úvod napověděl tentokrát Vás vypravíme do 3* horského hotelu, který se nachází v centru Harrachova. Během víkendu si pochutnáte na polopenzi - snídaně formou švédských stolů doplní servírované večeře formou menu. Pokud se rozhodnete pobytový balíček absolvovat během pracovního týdne, tak jako bonus obdržíte plnou penzi.

Mimo mnoha možností na procházky v krásné přírodě, túry, cyklovýlety či sportovní vyžití, které tento vyhledávaný kout Krkonoš celoročně nabízí je součástí pobytu i neomezený vstup do moderního hotelového wellness centra s whirpoolem, Kneippovou koupelí a parní lázní (případně lze využít i vstup do bazénu v sousedním hotelu).

K Relaxačnímu víkendu v Harrachově lze doobjednat
K Relaxačnímu víkendu v Harrachově je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze - 2 530 Kč, 2) Akční prodloužení pobytu o dvě noci s polopenzí - 3 999 Kč, 3) Vyhlídkový let nad Krkonošemi pro pár 3 399 Kč. Doobjednávky k relaxačnímu víkendu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Relaxační víkend v Harrachově Vám nabídne ubytování v horském hotelu 3* standardu. Do výbavy každého pokoje patří koupelna se sprchovým koutem, WC a TV se SAT. Na pokoj je v případě zájmu možné připravit přistýlku. Připojení k internetu je v hotelové restauraci a v baru.

Stravování
Součástí pobytu Relaxační víkend v Harrachově je polopenze případně při využití pobytu během pracovního týdne je jako bonus plná penze. Snídaně formou švédských stolů doplní servírované večeře (obědy) formou menu v hotelové restauraci. V letních měsících jistě využijete i posezení na zahrádce s výhledem na Čertovu horu.

Lokalita relaxačního víkendu
Krkonoše - Harrachov

Ostatní
Relaxační víkend v Harrachově je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne, kdy je v hotelu klidněji (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc s polopenzí je 2 530 Kč). Od 1.1. do 31.3. je cena balíčku 7 799 Kč. Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty (parkovné je již zahrnuto v ceně pobytu). Vás domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

Cena je za osobu na celý pobyt při objednávce pro dvě osoby.

cena: 2749,- Kč za osobu

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
dobírkou [?]
expres do druhého dne[?]