3C Poděbrady - Relaxační víkend pro dvaPoděbrady Vás přivítají ve své plné kráse pokud se rozhodnete pro Relaxační víkend v těchto středočeských lázních. Připravili jsme pro Vás kvalitní ubytování ve stylovém hotelu, lahodnou polopenzi, 8 relaxačních procedur a mnoho dalších možností na zajímavý program.

Zde je kompletní program pobytu Relaxační víkend v Poděbradech: tentokrát Vás vypravíme do historického lázeňského města, kde na pravém břehu Labe nedaleko zámku, pro Vás bude připraveno ubytování v oblíbeném hotelu. Hotel se nachází na ideálním místě jak na procházky podél řeky Labe, tak směrem na lázeňskou kolonádu s fontánou. Během relaxačního víkendu sipochutnáte na lahodné polopenzi. Snídaně formou bufetu doplní servírované večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci.

Hlavním cílem pobytu je však odpočinek a načerpání nových sil a proto jsme do balíčku zařadili následující procedury: 2x masáž lávovými kameny2x rašelinový tepelný zábal, 2x parafínový zábal a parní lázeň s aromaterapií též pro každého z páru. Jistě se i vydáte na procházku do krásně upravených lázeňských parků, ochutnáte místní prameny, posedíte u fontány nebo třeba vyzkoušíte mnoho kilometrů cyklostezek.

K Relaxačnímu víkendu v Poděbradech lze doobjednat
K pobytu Relaxační víkend v Poděbradech je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o jednu noc včetně snídaně - 1 890 Kč, 2) Welcome set po příjezdu - láhev sektu a kytice růží pro dámu na pokoji - 999 Kč, 3) Golf - lekce golfu pod vedením zkušeného trenéra 1 500 Kč, 4) Balíček masáží - pro dámu celková japonská masáž Shiatsu, pro pána reflexní masáž - 1 498 Kč, 5) Balíček Radost - 2x akupunkturní čínská masáž a vyjížďka na koních pro dva 2 599 Kč, 6) Balíček Relax Speciál - masáž éterickými oleji pro dámu, rekondiční masáž pro pána 1 498 Kč, 7) Balíček Lady - manikúra a pedikúra doplněná o koupel a peeling pro dámu - 1 290 Kč,8) Balíček Gold - kompletní kosmetické ošetření pro dámu a celková rekondiční masáž pro pána - 1 890 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Stylově vybavené pokoje oblíbeného lázeňského hotelu Vám poskytnou velice příjemné ubytování. Součástí každého pokoje je TV se satelitním příjmem, minibar, telefon, koupelna s vanou nebo se sprchovým koutem, toaleta a u některých pokojů klimatizace. Pokoje nabízí výhled na poděbradský zámek nebo na řeku Labe.

Stravování
Součástí pobytového balíčku Relaxační víkend v Poděbradech je polopenze. Obě rána se můžete těšit na snídaně formou bufetu a po dni plném relaxace Vás budou čekat chutné večeře formou výběru z menu. Lahodné pokrmy a příjemné posezení v hotelové restauraci jsou v letních měsících ještě doplněny o možnost využít venkovní terasu s výhledem na Labe.

Lokalita relaxačního víkendu
Poděbrady - Střední Čechy

Ostatní
Pobytový balíček Relaxační víkend v Poděbradech je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc s polopenzí je 2 590 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

Cena je za osobu na celý pobyt při objednávce pro dvě osoby.

cena: 3999,- Kč za osobu

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
dobírkou [?]
expres do druhého dne[?]