11G Pobyt pro dva Romantika v Luhačovicích Exkluzive

Víkend jako z pohádky to je Exkluzivní pobyt pro dva Romantika. Výběrový podkrovní pokoj s vanou pro dva luxusního wellness&spa hotelu standardu 4* superior, zážitková gastronomie, originální masáže a koupele a neomezené užívání wellness centra to je jen část požitků, které Vás čekají během tohoto nadstandardního romantického pobytu.

Zde je kompletní program balíčku Exkluzivní pobyt pro dva Romantika v Luhačovicích: tentokrát se můžete těšit na opravdu výběrové ubytování v nedávno otevřeném luxusním hotelu v Luhačovicích, který získal prestižní ocenění Best of reality. Kombinace novorenesančního exteriéru s moderně zařízeným hotelovým interiérem navodí jedinečnou atmosféru pobytu. A romantické chvíle během tohoto balíčku ještě podtrhne kouzlo výběrového podkrovního apartmá s luxusní prosklenou koupelnou.

Ihned po příjezdu budete přivítání láhví sektu a na pokoji Vás mile překvapí dekorace z lístků růží. Během pobytu si přijde na své každý milovník dobrého jídla. Vitální snídaně formou pestrých rautových stolů doplní výběrové pětichodové degustační menu díky, kterému se důkladně seznámíte se zážitkovou gastronomií hotelového šéfkuchaře.

Samozřejmě nechybí ani slíbená relaxace. Dáma se může těšit na originální masážní proceduru s drahými kameny a pro pána je připravena klasická relaxační masáž. Luxusní koupel ve speciální hydromasážní vaně pro pár si následně užijete společně. K tomu budete moci neomezeně během celého pobytu využívat moderní hotelové wellness centrum, které Vám nabídne solnou parní lázeň, mentolovou parní lázeň, bylinkovou saunu, finskou saunu, tepidárium, whirlpool, bazén s protiproudem, masážní sprchy a ledovou studnu. Pokud hledáte balíček, který bude skutečně nevšedním zážitkem, tak Exkluzivní pobyt pro dva Romantika v Luhačovicích bude jistě správnou volbou.

K Exkluzivnímu pobytu pro dva Romantika lze doobjednat
K balíčku Pobyt pro dva Romantika v Luhačovicích je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 5 990 Kč, 2) Balíček masáží - originální relaxační masáž drahými kameny pro dámu, masáž lávovými kameny pro pána - 2 199 Kč, 3) Balíček Beauty - regenerační kosmetické ošetření pleti (očištění, regenerace, masáž, maska) pro dámu, ošetření obličeje s masáží a výživnou procedurou pro pána - 2 599 Kč, 4) Balíček Top - masáž s aromatickými oleji a bylinnými váčky pro dámu, relaxační masáž celého těla pro pána - 2 199 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na skutečný zážitek z ubytování ve výběrovém hotelovém apartmá. Romantický vzhled stylového podkrovního apartmánu dotváří původní dřevěné trámy a prosklená koupelna s velkou vanou pro dva. Obývací část s elegantní pohovkou a konferenčním stolkem je zajímavě propojena s netypicky řešeným prostorem pro dvojitou rozlehlou postel. Díky stropním oknům je tento apartmán příjemně osvětlen a v noci přímo vybízí k pozorování hvězd. Do výbavy tohoto apartmánu patří luxusní prosklená koupelna, WC, LCD televizor se satelitním příjmem, minibar, připojení k internetu a klimatizace.

Stravování
Během pobytu v Luhačovicích si přijde na své každý skutečný gurmán. Můžete se těšit na bohaté vitální snídaně formou rautových stolů a výběrové pětichodové večerní degustační menu pro pár. Hotelová restaurace Symfonie, která se specializuje na středomořskou kuchyni Vám nabídne nevšední gastronomický zážitek a zajisté zpříjemní chvíle strávené na wellness pobytu. V hotelu samozřejmě nechybí ani vinotéka se speciální nabídkou vín, která se rodí na úrodných vinicích v srdci Slovácka.

Lokalita pobytu pro dva
Luhačovice - Zlínský kraj

Zajímavosti okolí
Pokud se vypravíte za brány Luhačovic můžeme Vám doporučit několik zajímavých tipů na výlet: Vizovice proslulé výrobou pálenek, poutní místo Velehrad, biopark Lešná, letecké muzeum Kunovice či rodiště Komenského Uherský Brod.

Ostatní
Pobyt pro dva Romantika v Luhačovicích je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) kdy si budete moci vychutnat služeb wellness centra ve větším klidu nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 5 990 Kč pro pár). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty. V ceně pobytu je zahrnut lázeňský poplatek i parkovné.

Cena je za osobu na celý pobyt při objednávce pro dvě osoby.

cena: 7499,- Kč za osobu

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
dobírkou [?]
expres do druhého dne[?]