8D Pobyt na farmě s vyjížďkou na koních - ChebskoPobyt na farmě s vyjížďkou na koních vás zavede do nedávno zrekonstruované historické usedlosti ležící u přehrady mezi Františkovými Lázněmi a Chebem. Mimo příjemného ubytování se můžete těšit na vyjížďku na koních, relaxační pivní lázeň pro dva, lahodnou stravu a mnoho dalších možností na zajímavý program, které farma nabízí.

Zde je kompletní program Pobytu na farmě s vyjížďkou na koních: tentokrát jsme pro vás připravili ubytování v hotelu, který vznikl rekonstrukcí historické venkovské usedlosti. Na přivítanou vás na pokoji potěší sekt a mísa s ovocem, do restaurace si zajdete na welcome drink. Součástí pobytu jsou snídaně formou rautových stolů na každé ráno a 1x večeře pro pár formou výběru z menu(viz Stravování) v hotelové restauraci.

Součástí usedlosti je i stáj a ekofarma a tak v pobytovém balíčku nechybí vyjížďka na koních s instruktorem. Je možné vyrazit do přírody nebo využít možnosti jízdárny (volba je na vás). Vydařené chvíle nebudou pouze při pohledu z koňského sedla, ale i během relaxace. Pobyt jistě zpříjemní pivní lázeň ve speciální dvojvaně. Nejen farma, ale i okolí nabízí možnosti na zajímavé výlety či další aktivity (např. venkovní bazén, cyklostezky, inlinestezky, čtyřkolky, loďky na vyjížďku po přehradě).

K Pobytu na farmě s vyjížďkou na koních lze doobjednat
K Pobytu na farmě s vyjížďkou na koních je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 2 000 Kč, 2) Balíček masáží - masáž lávovými kameny pro dámu, klasická relaxační masáž pro pána - 1 800 Kč, 3) Balíček Relaxace - čokoládová zkrášlující kúra pro dámu a klasická masáž zádové sestavy pro pána - 1 700 Kč, 4) Druhá večeře pro pár - 400 Kč, 5) Pronájem čtyřkolky na jednu hodinu pro pár - 1000 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Farma nabízí ubytování v příjemně zařízených pokojích 3* standardu. Součástí každého pokoje je koupelna a WC, TV se SAT, bezdrátové připojení k internetu a minibar (k dispozici je na požádání i dětská postýlka).

Stravování
V ceně tohoto pobytu jsou zahrnuty snídaně formou rautových stolů na každé ráno a 1x večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci. V případě zájmu je možné doobjednat druhou večeři pro pár. Mimo hotelové restaurace Vám bude k dispozici i cowboys bar a v letních měsících terasa, kde pravidelně probíhá grilování.

Lokalita pobytu na farmě
Západní Čechy - hotel se nachází u přehrady Skalka mezi Chebem a Františkovými Lázněmi

Zajímavosti okolí
Mezi doporučené tipy na výlet jsou nedaleké Františkovy Lázně, přírodní rezervace SOOS, hrad Seeberg, historické město Cheb s hradem a komplexem domů z 15. století. Dále se můžete vypravit do Karlových Varů, Mariánských Lázní, na zámek Kynžvart či do kláštera premonstrátů v Teplé.

Ostatní
Pobyt na farmě s vyjížďkou na koních je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne, kdy bývá v hotelu klidněji (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 000 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází uzavřené parkoviště pro hosty (parkovné je zahrnuto v ceně pobytu), Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

cena: 8999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
dobírkou [?]
expres do druhého dne[?]