4H Relaxační víkend pro dva - Valašsko
Relaxační víkendový pobyt Vás zavede na malebné Valašsko a nabídne Vám ubytování v oblíbeném hotelu, lahodnou polopenzi včetně tradičních krajových specialit a pestrý program zaměřený na relaxaci, wellness a sportovní vyžití.

Zde je kompletní program balíčku Relaxační víkendový pobyt: jak již úvod napověděl, tentokrát jsme pro Vás nachystali ubytování v oblíbeném hotelu, který se nachází v lesoparku u Rožnova pod Radhoštěm. Ihned po příjezdu budete přivítání tradičním valašským truňkem (přípitek slivovicí) a během pobytu si vychutnáte snídaně formou švédských stolů a servírované večeře z valašské kuchyněformou menu. Nebude chybět ani ochutnávka valašského frgálu.

Základem pobytu bude relaxace. Součástí balíčku jsou 2x originální jalovcová vířivová masáž2x podvodní masáž, neomezené užívání hotelového bazénu (vnitřní bazén celoročně, venkovní sezoně) a nechybí ani sportovní program v podobě 2 hodinového vstupu do fitnescentra, 2 hodin hry kuželek a stolního tenisu. K tomu přidejte mnoho možností na procházky či turistiku, lyžování, cykloturistiku nebo výlety za poznáním a to vše v čisté přírodě pod Beskydskými hřebeny.

Skladba Relaxačního pobytu v Beskydech - Valašsko
- Ubytování na 3 dny / 2 noci pro pár - tradiční valašské přivítání truňkem - polopenze během celého pobytu (snídaně formou švédských stolů a tradiční valašské večeře) - ochutnávka valašských frgálů - 2x originální jalovcová vířivá masáž - 2x podvodní masáž - neomezené užívání hotelových bazénů - sportovní vyžití (2 hodiny stolní tenis, 2 hodiny kuželky, 2 hodiny fitcentrum)

K Relaxačnímu pobytu lze doobjednat
K Relaxačnímu pobytu v Beskydech - Valašsko je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 1 440 Kč, 2) Prodloužení pobytu o další noc včetně polopenze - 2 000 Kč, 3) Balíček Relax Valašsko - originální bylinná koupel a Lymfoven pro dámu, klasická masáž celého těla pro pána - 1099 Kč, 4) Balíček Beskydy - 2x klasická masáž celého těla, 2x koupel ze solí z Mrtvého moře - 1 499 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Pobytový balíček Vám poskytne příjemné ubytování ve dvoulůžkových pokojích s koupelnou, WC, TV se SAT, telefonem a připojením k internetu. Součástí každého pokoje je i balkón s výhledem do beskydských lesů. Na pokoj lze v případě zájmu přidat přistýlku nebo dětskou postýlku.

Stravování
Během relaxačního pobytu na Valašsku si pochutnáte na polopenzi. Můžete se těšit na snídaně formou švédských stolů a na tradiční valašské večeře formou menu. Nebude chybět ani ochutnávka valašského frgálu. K dispozici Vám bude hotelová restaurace s letní terasou a denní bar.

Lokalita relaxačního pobytu
Valašsko - Rožnov pod Radhoštěm

Zajímavosti okolí
Pobytový balíček Vám nabídne mnoho možností na poznávání krás naší vlasti. Kouzelná příroda Beskyd, která hotel obklopuje je jako dělaná na procházky, túry, nordic walking či výlety na kolech. Mezi alternativy na zajímavý výlet patří: rozhledna Sůkenická, vrchol Pustevny, aquapark ve Frenštátu pod Radhoštěm, Valašské muzeum a skanzen v Rožnově pro Radhoštěm, gotický hrad Štramberk, muzeum Tatry v Kopřivnici či hrad Hukvaldy.

Ostatní
Relaxační pobyt je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc včetně polopenze je 2 000 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty (parkování je již zahrnuto v ceně pobytu). Domácí mazlíčci mohou spokojeně na pobyt cestovat s Vámi. Pobyt je ideální i pro rodiny s dětmi.

cena: 6799,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
dobírkou [?]
expres do druhého dne[?]