4H Stylový relaxační víkend v Beskydech
Stylové ubytování v moderním hotelu v krásné přírodě Beskyd, mnoho možností na sportovní vyžití a relaxaci, lahodná polopenze formou rautových stolů, neomezené užívání hotelového wellness centra s bazénem, whirpoolem a saunami, privátní pronájem vířivky, relaxační masáže pro každého z páru a mnoho dalšího je pro Vás připraveno v bohatém pobytovém balíčku Stylová relaxace v Beskydech.

Zde je kompletní program pobytu Stylová relaxace v Beskydech: jak již úvod napověděl tentokrát jsme pro Vás připravili vydařený pobytový balíček pod vrcholky Beskyd. Ubytování jistě zpříjemní kvalitně vybavené pokoje moderního horského hotelu 4* standardu. Během pobytu si vychutnáte snídaně formou švédských stolů či se servisem až do postele a večeře formou rautu v hotelové restauraci.

Mnoho možností na sportovní vyžití jak v letních tak v zimních měsících, procházky, túry, cykloturistiku, doplní bohatý relaxační program přímo na hotelu. Součástí pobytového balíčku jeneomezený vstup do hotelového wellness, kde pro Vás bude během celého pobytu připravenvyhřívaný bazén, whirpool, parní bylinková sauna, finská sauna, biosauna, Kneippův chodník a fitness. Dále Vás čekají příjemné chvíle během masážních procedur. Pro dámu je připravena masáž lávovými kameny a pro pána klasická relaxační masáž zádové sestavy. Masáže doplní společná bylinná koupel a nechybí ani romantika během privátního pronájmu vířivky při svíčkách včetně láhve sektu.

K pobytu Stylová relaxace v Beskydech lze doobjednat
Ke Stylové relaxaci v Beskydech je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 3 600 Kč, 2) Balíček Relax Beskydy - celotělový brusinkový zábal pro dámu a relaxační masáž celého těla pro pána - 1 999 Kč, 3) Balíček Regenerace - pro dámu regenerační bylinná koupel, pro pána originální pivní sladová koupel (včetně džbánu piva) - 1 999 Kč,4) Balíček Zkrášlení- pro dámu čokoládový beauty zábal, pro pána originální pivní sladová koupel (včetně džbánu piva) - 2 199 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Moderně vybavené 4* pokoje poskytují nadstandardní horské ubytování. Součástí každého pokoje je koupelna, WC, LCD televizor, telefon, minibar, trezor a WIFI připojení k internetu. Na pokoj je možné dát přistýlku či dětskou postýlku. Hotel disponuje bezbariérovými pokoji i přístupem.

Stravování
Během pobytu Stylová relaxace v Beskydech si jistě vychutnáte lahodnou polopenzi v hotelové restauraci. Snídaně formou švédských stolů (případně pokud si budete přát se servisem až do postele) doplní večeře formou pestrých rautových stolů. Mimo hotelové restaurace Vám bude k dispozici i bar a hlavně originální pivnice, kde budete moci ochutnat vynikající ležák přímo z hotelového minipivovaru.

Lokalita relaxačního pobytu
Těšínské Beskydy - hotel se nachází v CHKO Beskydy nedaleko obce Horní Lomná a přírodní rezervace Mionší

Ostatní
Pobyt Stylová relaxace v Beskydech je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní a neomezeným vstupem do wellness je 3 600 Kč pro pár). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty. Domácí mazlíčci mohou spokojeně na pobyt cestovat s Vámi. Hotel je ideální i pro rodiny s dětmi. Hotel se stal vítězem ankety Czech hotel Awards pro 4* hotely v Moravskoslezském kraji.

Cena je za osobu na celý pobyt při objednávce pro dvě osoby.

cena: 3999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
dobírkou [?]
expres do druhého dne[?]