1G Dámské vinné hýčkání na Pálavě
Pokud se spojí kouzlo jižní Moravy s kvalitním 4* ubytováním, lahodnou stravou, originálními vinnými procedurami (masáže a koupele), vstupem do vinného wellness centra tak dostaneme vydařenou dámskou jízdu ve znamení vína.

Zde je kompletní program pobytu Dámské vinné hýčkání na Pálavě: jak již bylo zmíněno tentokrát vás vypravíme do centra vinařství na jižní Moravě na Pálavu. Ubytování ve 4* hotelu doplníme o snídaně formou švédských stolů na každé ráno pobytu a jedno pětichodové degustační večerní menu ve stylové hotelové restauraci.

Celá skladba balíčku bude zaměřena na relaxaci ve spojení s vínem. Součástí pobytu je relaxační vinná masáž zádové sestavy nebo regenerační lázeň v červeném víně vždy pro každou dámu. K tomu pro vás bude na každý den pobytu připraven 90 minutový vstup do Vinného wellness centra s whirpoolem, čtyřmi druhy saun, Kneippovou vinařskou stezkou, termolavicí a vinnými sprchami. Pojeďte si tedy vychutnat víno všemi smysly na prosluněnou Pálavu.

K pobytu Dámské vinné hýčkání lze doobjednat
K pobytu Dámské vinné hýčkání je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů - 2 300 Kč, 2) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze a vstupu do vinného wellness - 3 000 Kč, 3) Pohoštění po příjezdu - láhev sektu doplněná o ovoce, sladké a slané pohoštění a minerální vodu na pokoji - 750 Kč, 4) Balíček Kouzlo vína - 1x vinná lázeň a 1x vinná masáž lávovými kameny - 1 850 Kč, 5) Relax plus - 1x vinná lázeň a 1x reflexní masáž - 1 390 Kč, 6) Doplatek za ubytování v mezonetovém apartmá na dvě noci - 2 000 Kč, 7) Druhá večeře pro dvě dámy - 700 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Nově vybavené pokoje 4* hotelu poskytují kvalitní ubytovací služby. Součástí každého pokoje je koupelna a WC, TV se SAT, telefon, WIFI připojením k internetu a elektronický zámkový systém.

Stravování
Během pobytu se můžete těšit na snídaně formou švédských stolů po obě rána a na jednu pětichodovou večeři formou výběru z menu ve stylové hotelové restauraci. Během pobytu Vám dále bude k dispozici hotelový vinný sklípek, restaurace s pestrou nabídkou tradičních českých specialit a kavárna s výběrem míchaných nápojů a kávy. V letních měsících ideálně poslouží i venkovní posezení s grilem.

Lokalita víkendu pro ženy
Jižní Morava - Pálava - Hustopeče

Zajímavosti okolí
Hotel se nachází v samém srdci jižní Moravy a jeho okolí Vám poskytne mnoho možností na zajímavé výlety. Zde nabízíme pro inspiraci několik variant: Lednicko-Valtický areál, CHKO Pálava, vodní nádrž Nové Mlýny, muzeum ve Věstonicích či historický Mikulov. Dále je možné se vypravit za poznáním či nákupy do metropolí sousedních států Bratislavy a Vídně.

Ostatní
Vinné hýčkání pro dámy je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc se vstupem do vinného wellness je 2 300 Kč pro dvě dámy), přímo v hotelovém areálu se nachází kamerou monitorované parkoviště pro hosty (parkovné je zahrnuto v ceně pobytu), Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje bezbariérovým pokojem i bezbariérovým přístupem.

cena: 8699,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
dobírkou [?]
expres do druhého dne[?]