11D Relaxační pobyt u Karlových Varů
Relaxační pobyt u Karlových Varů vás zavede do 4* hotelu, který se nachází v čisté přírodě  lesoparku na okraji lázeňského města a mimo kvalitního ubytování, lahodné polopenze vám nabídne i porci osmi relaxačních procedur.

Zde je kompletní program balíčku Relaxační pobyt u Karlových Varů: tentokrát jsme pro vás připravili wellness balíček s ubytováním v hotelu 4* standardu v krásné přírodě a přitom jen 3 Km od kolonád v Karlových Varech. Po příjezdu do hotelu bude přivítání welcome drinkem a během celého pobytu si pochutnáte na lahodné polopenzi formou rautových stolů (včetně volné spotřeby vína u večeří - více viz Stravování).

Během pobytu samozřejmě nebude chybět slíbená pestrá relaxace. Pro každého z páru je připravena klasická masáž zádové sestavy, regenerační rašelinový zábal, perličková čokoládová lázeň a vše doplní relaxace v solné jeskyni. Kvalitní ubytování, lahodná polopenze i příjemné chvíle odpočinku vás čekají pokud se rohodnete pro tento pobytový balíček. (Při využití pobytu v rozmezí od neděle do pátku je navíc k balíčku poskytnuta privátní hodinová relaxace ve whirpoolu gratis.)

K Relaxačnímu pobytu lze doobjednat
K balíčku Relaxační pobyt v Karlových Varů je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze - 3 000 Kč, 2) Balíček Relax - privátní pronájem vířivky + kávový peeling pro dámu a oxygenoterapie pro pána - 2 000 Kč, 3) Balíček masáží - masáž lávovými kameny pro dámu a klasická masáž pro pána - 2 200 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Kvalitně vybavené pokoje hotelu 4* standardu disponují vlastním sociálním zařízením a koupelnou se sprchovým koutem. Součástí vybavy je dále LCD TV, ručníky, osušky, vysoušeč vlasů, WI-Fi a trezor.

Stravování
Součástí pobytu stravování formou polopenze. Snídaně formou švédských stolů na každé ráno doplní večeře formou vydatného bufetu (polévka, saláty, 3 druhy hlavních jídel, přílohy, zmrzlinový samoobslužný pult). Navíc je jako bonus součástí pobytu v době večeře od 18h do 20h volná spotřeba rozlévaného vína (Chardonnay, Pinot Gris, Merlot, Cabernet Sauvigon). Mimo restaurace vám bude k dispozici i hotelový Lobby bar s vyhlášenými koktejly.

Lokalita pobytu
Karlovy Vary / Březová - hotel se nachází na klidném místě v krásné přírodě obklopen lesoparkem a říčkou Teplá a přitom je vzdálen jen cca 3 Km od kolonád v Karlových Varech.

Zajímavosti okolí
Karlovy Vary jsou celosvětově proslulým lázeňským centrem, které vám poskytne mnoho možností na zajímavý program. Zde je několik míst, které byste během pobytu určitě měli navštívit: Vřídlo - největší a nejteplejší karlovarská terma tryskající do výšky 12 metrů, Mlýnská kolonáda - největší lázeňská stavba v Karlových Varech či muzeum Jana Bechera, kde si budete moci prohlédnout historii výroby proslaveného bylinného likéru a samozřejmě ho i pečlivě ochutnat.

Ostatní
Relaxační pobyt je možné využít na 3 dny a 2 noci kdykoliv v pracovním týdnu, kdy bývá v hotelu volněji. Pro pobyty využité v pracovním týdnu je k balíčku poskytnut privátní pronájem whirpoolu pro pár gratis. V případě zájmu je možné pobyt prodloužit, cena za noc navíc s polopenzí je 3 000 Kč. Domácí zvířata jsou na hotelu povolena. Parkování je pro hotelové hosty připraveno přímo v areálu hotelu.

cena: 7999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
dobírkou [?]
expres do druhého dne[?]