2D Relaxační víkend ve Františkových LázníchPříjemná atmosféra Františkových Lázní, které jsou klidnější oproti ostatním lázním si poslední dobou získává stále více návštěvníků. Vydejte se tedy i Vy na lázeňský pobyt s bohatým relaxačním programem (součástí balíčku je 7 masážních a zkrášlovacích procedur).

Zde je kompletní program pobytu Relaxační víkend v Františkových Lázních: tentokrát Vás vypravíme do oblíbeného hotelu, který se nachází v centru Františkových Lázní v příjemném prostředí lázeňského parku. Po příjezdu Vás na pokoji potěší láhev sektu a překvapení pro dámu. Během celého relaxačního víkendu Vám bude servírována lahodná polopenze v hotelové restauraci.

Avšak cílem Vaší cesty do Františkových Lázní bude hlavně pořádná porce relaxačních procedur, které jsou součástí tohoto balíčku. Pro dámu jsme připravili následující program: čokoládovou regenerační masáž na zjemnění pokožky, zkrášlovací bylinnou koupel, spa pedikúruspa pedikúru a vše ještě doplníme o kosmetiku. Pán se zase může těšit na tyto procedury: klasickou masáž celého těla, regenerační sportovní masáž a originální pivní lázeň. I přes velice pestrý program určitě neopomenete procházku po kolonádě či ochutnávku Františkolázeňských pramenů.

K relaxačnímu víkendu lze doobjednat
K balíčku Relaxační víkend ve Františkových Lázních je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 1 580 Kč, 2) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze - 2 180 Kč, 3) Balíček Relax Speciál - medová masáž pro dámu a masáž lávovými kameny pro pána - 1 499 Kč, 4) Balíček Zkrášlení - revitalizační masáž obličeje a dekoltu pro dámu, koupel se solí z Mrtvého moře pro pána - 1 199 Kč, 5) Balíček Lázně Speciál - hawaiská masáž Lomi Lomi pro dámu, thajská olejová masáž pro pána - 1 499 Kč, 6) Balíček Prima Relax - aromaterapeutická masáž pro dámu a masáž hot stones pro pána - 1 499 Kč, 7) Balíček Hit - anticelulitydní masáž pro dámu, hawaiská masáž Lommi Lomi pro pána - 1 599 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Relaxační víkend ve Františkových Lázních přináší ubytování v příjemně zařízených pokojích oblíbeného hotelu 3* standardu. Součástí každého pokoje je koupelna a WC, TV se SAT, kabelová TV, bezdrátové připojení k internetu, minibar a chladnička (k dispozici je na požádání i dětská postýlka).

Stravování
V ceně balíčku Relaxační víkend ve Františkových Lázních je zahrnuta polopenze. Můžete se těšit na vydatné snídaně a dvě lahodné večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci. V případě zájmu lze doobjednat i plná penze. V letních měsících si můžete vychutnat grilování na letní terase.

Lokalita relaxačního víkendu
Západní Čechy - Františkovy Lázně

Zajímavosti okolí
Zajisté si během pobytu projdete centrum Františkových Lázní. Nedaleko od hotelu je přírodní rezervace SOOS, hrad Seeberg či historický Cheb. Další možností na výlet jsou Karlovy Vary, Mariánské Lázně, klášter premonstrátů v Teplé nebo Motýlí farma v Žírovici.

Ostatní
Relaxační víkend ve Františkových Lázních je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), kdy je v hotelu klidněji případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 1 580 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází hlídané parkoviště pro hosty (zdarma), Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

cena: 7999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
dobírkou [?]
expres do druhého dne[?]