7F Víkend s dětmi na zámku - Liberecko

Vypravte se s celou rodinou prožít vydařený víkend do zámeckého areálu v Českém ráji. Připravili jsme pro Vás stylové ubytování, lahodnou stravu a zajímavý program pro každého člena rodiny (balíček je pro dva dospělé a jedno nebo dvě děti).

Zde je kompletní program pobytu Víkend na zámku s dětmi: tentokrát jsme pro celou Vaší rodinu připravili pobyt plný zážitků v oblíbeném zámeckém hotelu. Ubytujeme Vás v rodinném apartmá, které poskytne celé Vaší rodině maximální komfort. Lahodná strava v hotelové restauraci Vám dodá dostatek energie na všechny aktivity, které Vás během pobytu čekají. Součástí balíčku je polopenze složená ze snídaní formou švédských stolů a dvou večeří formou výběru z menu.

Blízké okolí plné hradů, zámků či skalních měst Vás naláká na nějaký zajímavý výlet. K relaxaci zase oceníte privátní pronájem hotelového wellness centra (whirpool a finská sauna) pouze pro Vaši rodinu. Oba rodiče se dále mohou těšit na klasickou relaxační masáž zádové sestavy. A pro děti je součástí pobytu ukázka sokolnictví se zámeckým sokolníkem doplněná o zajímavý program a jako bonus je přidán piknik v zámeckém parku pro celou rodinu (v zimních měsících po dohodě v zámeckých prostorách) i možnost využívat sportovní areál u zámeckého hotelu.

K Víkendu s dětmi na zámku lze doobjednat
K pobytu Víkend na zámku s dětmi je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc pro celou rodinu - 4 300 Kč, 2) Balíček Relax Sport - 2x relaxační masáž a pronájem horských kol na půl dne - cena 2 600 Kč, 3) Balíček Relaxace - medová masáž pro dámu, masáž lávovými kameny pro pána - 1 899 Kč, 4) Balíček Hit - privátní pronájem wellness pro celou rodinu, - 1 200 Kč, 5) Vyhlídkový let nad dominantami Českého ráje (let je max pro 3 osoby) - cena 3 599 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Ostatní služby
Přímo v hotelu jsou dále k dispozici následující služby: wellness centrum s finskou saunou, aroma párou, whirpoolem a masážemi, fitness centrum, tenisový kurt (s půjčovnou raket), multifunkční hřiště, půjčovna horských kolči kroket v zámecké zahradě. Nedaleko od hotelu je možné zajistit golf, jsou zde možnosti na koupání a rybaření, vyjížďky na koních a v zimních měsících na sjezdové a běžecké lyžovaní. Během pobytu s dětmi ideálně poslouží i hotelový dětský koutek.

Vybavení pokoje
Rodinné apartmá pro dva dospělé a jedno nebo dvě děti zámeckého hotelu standardu 4* Vám poskytne maximální komfort ubytování. Apartmá disponuje koupelnou, WC, LCD televizorem, klimatizací, přípojením k internetu, minibarem a trezorem. Design apartmá spojuje moderní vybavení s prvky jako kámen, dřevo, voda či zeleň, které hostům nabízejí pocit jedinečné sounáležitosti s okolní přírodou Českého ráje.

Stravování
Součástí pobytu je polopenze, která je složena ze snídaní formou švédských stolů a dvou rodinných večeří formou výběru z menu v hotelové restauraci. Restaurace Vám nabídne komfortní posezení u slavnostně prostřených stolů, gastronomii na vysoké úrovni od kuchařů s bohatou zahraniční praxí a profesionální obsluhu. V létě je restaurace propojena se slunnou terasou a celoročně Vám bude k dispozici hotelový Lobby bar, který poskytuje široký výběr míchaných nápojů, drinků a značkových vín zvučných jmen.

Lokalita víkendu na zámku s dětmi
Český ráj / Turnovsko - (zámecký hotel se nachází 5 Km od Turnova směrem na Liberec)

Zajímavosti okolí
Zámecký hotel je situován do jedné z nejkrásnějších oblastí České republiky, na samý okraj Českého ráje směrem na Liberec. Český ráj je jedinečný región, který nabízí na nevelkém území množství zajímavých míst, která skutečně stojí za návštěvu. Duch minulosti na Vás dýchne na hradech Kost, Valdštejn, Valečov, Frýdštejn, Trosky či Rotštejn a zámcích - Sychrov, Hrubý Rohozec, Humprecht, Mnichovo Hradiště a Hrubá Skála. Necelých 20 Km je vzdálený Liberec s aquaparkem a ne o moc dále se rozprostírají lyžařské areály Krkonoš a Jizerských hor.

Ostatní
Víkend na zámku s dětmi je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne či na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní pro celou rodinu je 4 300 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty (parkovné je již zahrnuto v ceně pobytu), Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje bezbariérovým přístupem.

cena: 10999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
dobírkou [?]
expres do druhého dne[?]