8E Relaxační pobyt pro dva v Českém ráji
Vypravte se na pobyt do jednoho z nejkrásnějších koutů naší vlasti, do Českého ráje. Čeká Vás oblíbený rodinný hotel, lahodná polopenze v čele s romantickou večeří, relaxační masáže a opravdu mnoho možností na zajímavé výlety.

Zde je kompletní program balíčku Relax víkendový pobyt v Českém ráji: ubytujeme Vás v nedávnozrekonstruovaném rodinném hotelu, který leží v té nejideálnější destinaci na výlety po Českém ráji. Budete to mít kousek na známé hrady, zámky nebo třeba do skalních měst (např. zámky Hrubá Skála 3 Km, Hrubý Rohozec 5 Km, Sychrov 10 Km, Humprecht 20 Km či hrady Trosky 10 Km, Valečov a Kost 15 Km, skalní města Hruboskalsko 3 Km, Drábské světničky 10 Km, Prachovské skály 20 Km atd.).

Během pobytu si pochutnáte na lahodné polopenzi v hotelové restauraci. Její součástí bude iromantická večeře včetně lahve sektu. K tomu přidáme slíbenou porci relaxace. Pro každého z páru bude připravena klasická masáž zádové sestavy a nechybí ani privátní pronájem hotelové sauny. Pojeďte tedy poznávat krásy naší země a plnými doušky relaxovat do malebného Českého ráje!

K relaxačnímu pobytu lze doobjednat
K balíčku Relax víkendový pobyt v Českém ráji je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc se snídaní - 1 600 Kč, 2) Prodloužení pobytu o noc s polopenzí - 2 300 Kč,3) Balíček Relax Speciál - 2x masáž horních a dolních končetin - 999 Kč, 4) Balíček Relax sport - 2x klasická masáž celého těla (2x 75 min) a pronájem kol pro pár na celý den - 1 699 Kč, 5) Vyhlídkový letnad dominantami Českého ráje - cena 3 999 Kč pro dvě osoby, 6) Balíček Relaxace - 2x klasická masáž celého těla (2x 75 minut) - 1 299 Kč, 7) Doobjednávka plné penze - 700 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Ostatní služby
Přímo v hotelu je půjčovna horských kol, zástavka cyklobusů, které jezdí po celém Českém ráji je ihned před hotelem, milovníci koupání zajisté ocení nedaleké přírodní koupaliště a populární pískovnu, blízké rybníky jsou vhodné i pro rybaření, na projížďky na koních lze využít služby jízdárny a v zimě jsou k dispozici nedaleké běžkařské tratě.

Vybavení pokoje
Prostorné apartmánové pokoje nedávno zrekonstruovaného hotelu poskytují velice příjemné ubytování. Apartmány jsou s oddělenou ložnicí, koupelnou s vanou a WC, dále disponují televizí se SAT, lednicí a připojením na internet.

Stravování
V ceně pobytu v Českém ráji je zahrnuta polopenze. Vydatné snídaně doplní jedna klasická večeře formou menu a jedna romantická večeře pro pár s lahví sektu. V letních měsících se dá stolovat i na venkovní terase před hotelem.

Lokalita víkendového pobytu
Český ráj - Turnovsko (hotel se nachází v přírodě 3 Km od Turnova)

Zajímavosti okolí
Lokalita Český ráj nabízí skutečně vše pro milovníky přírody, historie, ale i aktivní dovolené a proto tradičně patří mezi naše nejvíce žádané destinace. Hrady Valdštejn, Kost či Valečov, zámky Hrubá Skála, Sychrov, Hrubý Rohozec či symbol Českého ráje zřícenina Trosky budou z hotelu jen co by kamenem dohodil. Kousek to budete mít na historický Kopicův statek, do Drábských světniček či do města polodrahokamů - Turnova. Ideální variantou na výlet jsou i skalní města Českého ráje - Prachovské Skály, Hrubo či Maloskalsko. Necelých 25 Km je vzdálený Liberec s aquaparkem a ne o moc dále se rozprostírají lyžařské areály Krkonoš a Jizerských hor.

Ostatní
Relaxační pobyt v Českém ráji lze absolvovat též kdykoliv v průběhu pracovníhotýdne (na libovolné tři dny a dvě noci), případně na delší dobu například na prodloužený víkend či déle (cena za noc navíc pro pár je 1 600 Kč se snídaní a 2 300 Kč s polopenzí). Parkování je zajištěno na parkovišti přímo v areálu hotelu. Hotel disponuje úschovnou kol. Domácí mazlíčci mohou na pobyt cestovat s Vámi. Tento balíček je ideální i pro rodiny s dětmi.

Cena je za osobu na celý pobyt při objednávce pro dvě osoby.

cena: 3399,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
dobírkou [?]
expres do druhého dne[?]