14B Pobyt s dětmi v Hluboké nad Vlatvou

Víkend s dětmi na Hluboké je tou nejlepší alternativou na vydařený pobyt pro celou rodinu. Ubytování v kvalitním hotelu 4* standardu v oblíbené destinaci, lahodná strava, vstup do relaxačního centra a návštěva ZOO, kterou si jistě užije celá rodina.

Zde je kompletní program pobytu Víkend s dětmi na Hluboké: tentokrát jsme pro Vás připravili ubytování v oblíbeném hotelu v Hluboké nad Vltavou, který se nachází jen několik málo kroků od samotné zámecké dominanty. Během pobytu si celá rodina pochutná na snídaních formou švédských stolů a na lahodné večeři formou menu, která bude doplněna o zmrzlinové poháry pro děti. Dále si jistě nenecháte ujít návštěvu populární ZOO v Hluboké nad Vltavou, kde se děti budou moci seznámit se zvířaty ze všech koutů světa.

A v balíčku nechybí ani vstup do hotelového relaxačního centra, které obsahuje bazén s protiproudem, whirlpool, saunu a infrasaunu na každý den pobytu pro celou rodinu. Pojeďte si tedy užít rodinný pobyt plný zážitků do oblíbené Hluboké nad Vltavou.

K Rodinnému víkendu na Hluboké lze doobjednat
K pobytu s dětmi na Hluboké je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o nocvčetně snídaně pro celou rodinu - 2 980 Kč, 2) Druhá rodinná večeře formou tříchodového menu - 1 500 Kč, 3) Vyjížďka kočárem po Hluboké s přistavením kočáru před hotel - 1 800 Kč, 4) Welcome set - láhev vína a vstupenky na zámek Hluboká pro celou rodinu na pokoji po příjezdu - 1490 Kč, 5) Pohoštění na pokoj - variace lahodných sýrů s lahví výběrového vína - 799 Kč, 6) Balíček Relax - medová masáž a medový zábal pro dámu, rekondiční masáž pro pána - 1 599 Kč, 7) Balíček Hluboká Exklusive - čokoládová masáž a čokoládový zábal pro dámu a thajská masáž aromatickými oleji pro pána - 1 999 Kč, 8) Vyhlídkový let nad zajímavými místy jižních Čech (létá se celoročně - letadlo je pouze pro tři osoby) - 3 399 Kč, 9) Golf Hluboká - 2x Green fee na 18 jamkové hiště + hodinový soukromý trénink s trenérem - 4 220 Kč, 10) Beauty balíček - líčení od profesionální vizážistky pro dámu, klasická regenerační masáž pro pána - 1 399 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Ostatní služby
Buďto přímo v hotelu nebo v jeho blízkosti můžete dále využít následujících služeb: green fee na golfovém hřišti v Hluboké nad Vltavou, projížďku na koních, relaxační centrum včetně balneo služeb, tenisové kurty, bowling a půjčovnu kol.

Vybavení pokoje
Elegantně zařízené pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie zcela jistě zpříjemní Váš pobyt. Každý pokoj disponuje sociálním zařízením, TV - SAT, připojením na internet, telefonem, trezorem i minibarem. Dle soutěže Czech hotel awards se jedná o nejlepší 4* hotel v jižních Čechách.

Stravování
V ceně rodinného balíčku jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů na každý den a večeře pro pro celou rodinu včetně lahve vybraného vína a zmrzlinových pohádrů pro děti. K dispozici Vám bude stylová hotelová restaurace a caffe bar s letní terasou.

Lokalita rodinného víkendu
Jižní Čechy - Hluboká nad Vltavou - hotel se nachází přímo pod zámeckou dominantou v Hluboké

Zajímavosti okolí
Na zámek Hluboká to budete mít "co by kamenem dohodil" a i blízké okolí Vám nabídne mnoho příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké se nachází i Aquapark, nedaleko je zřícenina hradu Karlův Hrádek, historický Český Krumlov či České Budějovice.

Ostatní
Víkend s dětmi na na Hluboké je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 980 Kč pro celou rodinu), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem. Pobytový balíček je pro dva dospělé a jedno nebo dvě děti do 12ti let. Pro děti starší 12ti let je účtován doplatek 800 Kč / pobyt.

cena: 9999,- Kč za dvě osoby

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
dobírkou [?]
expres do druhého dne[?]