3D Karlovy Vary - lázeňský pobyt pro dva
Karlovy Vary dlouhodobě patří mezi naše nejoblíbenější lázně. Vypravte se tedy za odpočinkem do 4* hotelu, pochutnejte si na polopenzi, relaxujte v privátním whirpoolu, v bazénu nebo při masážích a zábalech během pobytového balíčku Karlovy Vary - lázeňský wellness pobyt.

Zde je kompletní program pobytu Karlovy Vary - lázeňský wellness pobyt: jak již úvod napověděl, tentokrát Vás ubytujeme v oblíbeném hotelu 4* standardu. Celosvětově proslavené lázně ve kterých probíhaly léčebné pobyty již od 14. století, si Vás svoji atmosférou jistě získají. Procházka po lázeňské kolonádě, ochutnávka některého z pramenů, lázeňských oplatek či tradiční karlovarské Becherovky by během pobytu neměla být opomenuta.

Součástí balíčku Karlovy Vary - lázně pro dva je stravování formou polopenze (snídaně švédskými stoly a večeře formou menu). Relaxovat budete moci během privátního pronájmu whirpoolu a sauny se skleničkou lahodného koktejlu v ruce. Hotelový bazén Vám bude k dispozici bez omezení po celý pobyt. A samozřejmě nevynecháme ani relaxační procedůry. Pro dámu bude připravena aromatická masáž a zkrášlující medový zábal, pán se může těšit na klasickou masáž zad a rašelinový zábal. Vypravte se tedy poznat Karlovy Vary a užít si vydařený lázeňský balíček plný relaxace.

K pobytu v Karlových Varech lze doobjednat
K pobytu Karlovy Vary - lázně pro dva je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 2 550 Kč, 2) Prodloužení pobytu o noc včetně plné penze pro pár - 3 590 Kč, 3) Luxusní limuzínou po Karlových Varech - hodinová vyjížďka hvězd 9 metrů dlouhou limuzínou Lincoln od Vašeho hotelu po městě včetně drinků - 2 999 Kč, 4) Balíček Spa Deluxe - thajská kúra éterickými oleji pro dámu, kompletní regenerační masáž celého těla pro pána - 2 599 Kč, 5) Balíček Relax speciál - kaviárová terpaie pro dámu a podvodní masáž pro pána - 1 899 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k lázeňskému pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Komfortně zařízené pokoje hotelu 4* standardu Vám poskytnou příjemné ubytování. Každý pokoj je vybaven koupelnou a WC, TV se SAT, telefonem, fénem, trezorem, minibarem a připojením na internet. V případě zájmu je možné zajistit přistýlku i dětskou postýlku.

Stravování
V ceně pobytu Karlovy Vary - lázně pro dva je zahrnuta polopenze. Během pobytu si pochutnáte na snídaních formou švédských stolů a večeřích formou tříchodového menu. Stylově zařízená hotelová restaurace Vám během pobytu v lázních nabídne kvalitní gastronomii. V letních měsících je možné využít k posezení i venkovní terasu.

Lokalita pobytu v lázních
Karlovy Vary

Zajímavosti okolí
Karlovy Vary jsou celosvětově proslulým lázeňským centrem, které Vám poskytne mnoho možností na zajímavý program. Zde je několik míst, které byste určitě měli navštívit: Vřídlo - karlovarská terma tryskající do výšky 12 metrů, Mlýnská kolonáda - největší lázeňská stavba v Karlových Varech či muzeum Jana Bechera, kde si budete moci prohlédnout historii výroby proslaveného bylinného likéru a samozřejmě ho i ochutnat.

Ostatní
Pobyt Karlovy Vary - lázně pro dva je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 550 Kč), parkování je přímo před hotelem a je bezplatné (případně lze za poplatek 150 Kč/den využít nedaleký parkovací dům pro bezproblémové zaparkování), hotel i hotelová restaurace jsou nekuřácké. Lázeňská taxa i zapůjčení županů jsou již zahrnuty v ceně pobytu.

cena: 8499,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
dobírkou [?]
expres do druhého dne[?]