6F Relaxační víkend pro dva v Lužických horáchVypravte se s námi do Lužických hor prožít vydařený relaxační víkend. Připravili jsme pro Vás kvalitní ubytování, lahodnou polopenzi a pestrý relaxační program doplněný o privátní vstup do wellness centra, do fitness centra a aquaparku.

Zde je kompletní program pobytu Relaxační víkend v Lužických horách: jak již úvod napověděl, tentokrát se můžete těšit na ubytování v pokojích 4* standardu v oblíbeném hotelu v Novém Boru, který jevstupní bránou do Lužických hor. Během pobytu si vychutnáte snídaně formou bufetových stolůavečeře výběrem z menu. Pestré možnosti na aktivní pobyt (procházky, túry, cyklovýlety, ale i lyžování, výlety za poznáním) doplníme o zajímavý relaxační program.

Součástí pobytu je pro každého z páru masáž hot stones lávovými kameny, pro dámu parafínový zábal a pro pána rašelinový zábalprivátní pronájem hotelového wellness centra s vířivkou a bylinkovou saunou, vstup do hotelového fitness centra i vodní radovánky v nedalekém aquaparku. Poznejte kouzlo Lužických hor a hlavně prožijte vydařený víkend plný relaxace.

K relaxačnímu víkendu lze doobjednat
K Relaxačnímu víkendu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o nocvčetně snídaně pro pár - 2 890 Kč, 2) Balíček Relax - pro dámu aromaterapeutická masáž, pro pána pivní koupel - 1 599 Kč, 3) Balíček Spa - pro dámu peelingový zábal se zeleným čajem, pro pána rekondiční masáž - 1 199 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Elegantně vybavené pokoje hotelu 4* standardu nabízí velice příjemné ubytování. Součástí každého pokoje je TV se SAT, telefon, sociální zařízení, koupelna s vanou či sprchovým koutem. Z pokojů je výhled do přilehlého parku (některé pokoje jsou s balkonem). Na pokoj je možné v přípádě Vašeho zájmu přidat přistýlku i dětskou postýlku.

Stravování
Součástí pobytového balíčku je polopenze v hotelové restauraci. Snídaně formou švédských stolů doplňují lahodné večeře formou výběru z menu. K dispozici Vám bude hotelová restaurace, která si zakládá na moderních gastronomických trendech, letní terasa a Lobby bar.

Lokalita relaxačního víkendu
Lužické hory - Nový Bor

Zajímavosti okolí
Blízké okolí Vám nabídne mnoho možností na výlety. Příroda Lužických hor je jako dělaná na túry, pro cykloturistiku či běžecké lyžování. Mezi doporučené tipy patří skalní hrad Sloup, Havraní skály, vyhlídka Jelení skok, sklářské muzeum v Novém Boru či vrchol Klíč.

Ostatní
Pobyt je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc včetně snídaně pro pár je 2 890 Kč), parkoviště se nachází přímo před hotelem, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, celý objekt je nekuřácký, hotel disponuje bezbariérovým přístupem i pokojem pro handicapované.

Cena je za osobu na celý pobyt při objednávce pro dvě osoby.

cena: 3999,- Kč za osobu

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
dobírkou [?]
expres do druhého dne[?]