9E Víkend pro ženy s relaxací v Českém ráji
Víkend pro ženy to je vydařená dámská jízda s komfortním ubytováním v hotelu 4* standardu doplněná o osm relaxačních a zkrášlovacích procedur, lahodnou stravu a další zajímavý program. Pokud se tedy dámy rozhodnete pro tento balíček, tak Vás čeká opravdu vydařený relaxační pobyt.

Zde je kompletní program pobytu Víkend pro ženyv Českém ráji: jak již bylo v úvodu zmíněno, tentokrát se můžete těšit na ubytování ve wellness hotelu, jehož komfortní pokoje i bohaté možnosti na relaxační a sportovní vyžití garantují vydařený pobyt. Ihned po příjezdu do hotelu Vás bude čekat welcome drink. Během pobytu si vychutnáte snídaně formou bufetu, lahodnou tříchodovou večeři doplněnou o láhev chutného vína i posezení při kávě a domácím desertu. V letních měsících určitě využijete příjemné prostředí zahradních teras hotelu.

Víkend pro ženy dále přináší pestrý program se zaměřením na odpočinek, zkrášlení a doplnění energie. Čekají Vás dvě klasické masáže zádové sestavy, dvě reflexní masáže a pro každou dámu bude připraveno i kosmetické ošetření s následným líčením. K relaxaci ideálně poslouží i privátní pronájem sauny a whirpoolu na 90 minut. Okolí hotelu s mnoha hrady a zámky (viz Zajímavosti okolí) Vás ještě určitě naláká k nějakému zajímavému výletu.

K víkendovému pobytu pro ženy lze doobjednat
K balíčku Víkend pro ženy je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o jednu noc včetně snídaně - 2 700 Kč, 2) Masážní balíček Speciál složený z 2x čokoládové kúry celého těla a 2x masáže obličeje - cena 2 699 Kč, 3) Balíček Relax Speciál - masáž lávovými kameny pro jednu dámu a speciální čokoládová kúra složená z masáže, zábalu a peelingu pro druhou dámu - 1 799 Kč, 4) Balíček Fit - indická masáž hlavy pro jednu dámu, masáž hot stones pro druhou dámu - 1 599 Kč, 5) Vyhlídkový let nad dominantami Českého ráje - 3 999 Kč pro dvě dámy, 6) Vyjížďka na koních pro dvě osoby - 1 000 Kč, 7) Balíček Sport - pronájem tenisového dvorce či kurtu na ricochet a privátní pobyt v sauně a whirpoolu - 1 400 Kč. Doobjednávky k pobytu Víkend pro ženy prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Ostatní služby
Přímo v hotelu Vám dále budou k dispozici následující možnosti: balneo centrum nabízející bohatý výběr procedur, solárium, infrasauna, bazén, sauna, whirpool, tenisový kurt, zahradní šachy, golfové odpaliště, půjčovna kol či petanque. Nedaleko od hotelu lze zajistit projížďku na koních a vyhlídkový let.

Vybavení pokoje
Pokoje hotelu 4* kategorie Vám poskytnou velice kvalitní ubytování. Do standardní výbavy každého patří koupelna s vanou a toaletou, televize se satelitním přijímačem, bezdrátové připojení k internetu, telefon, minibar, trezor a fén. Některé pokoje jsou i s balkónem.

Stravování
Během pobytu si zajisté pochutnáte na snídaních formou švédských stolů a na lahodné tříchodové večeři včetně láhve vína (v případě zájmu lze doobjednat i polopenze či plná penze). Na další chody Vám ideální poslouží hotelová restaurace a k dispozici Vám bude i hotelová vinárna a příjemné posezení sezónně poskytnou i dvě letní terasy.

Lokalita víkendu pro ženy
Mladoboleslavsko - Vstupní brána do Českého ráje

Zajímavosti okolí
Pobyt Víkend pro ženy Vám nabídne i mnoho možností na poznávání krás naší vlasti. Pokud se z hotelu vypravíte směrem na severozápad může být cílem Vašeho výletu hrad Bezděz či Máchovo jezero. Jestliže zvolíte severovýchodní směr přivítá Vás Český ráj s hrady Kost či Trosky, zámky Hrubá Skála, Sychrov nebo Humprecht, ale i skalním městem Prachovskými skálami. Mezi další možnosti na výlet ještě určitě zařadíme muzeum Škody Auto v nedaleké Mladé Boleslavy, zámek Mnichovo Hradiště nebo město drahých kamenů Turnov.

Ostatní
Víkend pro ženy je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 700 Kč pro dvě dámy), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště (garáže) pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje bezbariérovým přístupem i bezbariérovými pokoji.

Cena je za osobu na celý pobyt při objednávce pro dvě osoby.

cena: 4399,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
dobírkou [?]
expres do druhého dne[?]