10G Lázně Luhačovice DeLuxe - Relaxační pobyt na 5 dní

Exkluzivní hotel standardu **** superior s moderním wellness centrem a restauraci nabízející zážitkovou gastronomii jsou garancí, že Vás čeká nevšedních pět dní. Dopřejte tedy svému tělu dokonalý relax a prožijte maximálně vydařený pobyt v lázních Luhačovice. Mimo již zmíněného kvalitního ubytování, nechybí v balíčku pestrý wellness program, relaxační masáže či lahodná polopenze.

Zde je kompletní program pětidenního pobytu Lázně Luhačovice DeLuxe: jak již úvod napověděl, tentokrát se můžete těšit na výběrové ubytování v nedávno otevřeném wellness hotelu v lázních Luhačovice. Hotel se nachází v zrekonstruované historické budově ve které pobýval a tvořil skladatel Leoš Janáček. Kombinace novorenesančního exteriéru s moderně zařízeným interiérem pokojů navodí jedinečnou atmosféru pobytu.

Ihned po příjezdu pro Vás bude připraveno přívítání welcome drinkem. Během pobytu si pochutnáte na lahodné polopenzi. Vitální snídaně formou pestrých rautových stolů doplní večeře formou tříchodových menu během kterých se jistě seznámíte se zážitkovou gastronomií hotelového šéfkuchaře.

Dále nechybí ani slíbená relaxace, které si užijete skutečně dostatek. Po celý pobyt budete moci neomezeně využívat moderní hotelové wellness centrum s bazénem, solnou parní lázní, mentolovou parní lázní, bylinkovou saunou, finskou saunou, tepidáriem, whirlpoolem, masážními sprchami a ledovou studnou. Pro každého z páru jsme do balíčku zařadili i klasickou relaxační masáž a společnou aromatickou koupel ve speciální hydromasážní dvojvaně.

K balíčku Lázně Luhačovice DeLuxe lze doobjednat
K balíčku Lázně Luhačovice DeLuxe je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 4 390 Kč, 2) Balíček Spa - speciální ošetření odstraňující vrásky pro dámu, reflexní masáž plosek nohou pro pána - 2 199 Kč, 3) Balíček Relax - masáž hot stones lávovými kameny pro dámu, relaxační masáž zádové sestavy pro pána 1 999 Kč, 4) Balíček Top - masáž Madagaskar s oleji a bylinnými váčky pro dámu, relaxační masáž celého těla pro pána - 2 299 Kč, 5) Balíček Luhačovice Vital - originální masáž s užitím silicového oleje pro dámu, relaxační masáž celého těla pro pána - 2 499 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Exkluzivní hotel standardu 4* Superior Vám nabídne komfortní ubytování ve kterém se snoubí moderní design pokoje s historií budovy. Do standardní výbavy každého pokoje patří luxusní koupelna, WC, LCD televizor se satelitním příjmem, minibar, připojení k internetu a klimatizace.

Stravování
Během pobytu v Luhačovicích si jistě vychutnáte i DeLuxe stravu. Každé ráno pro Vás bude připravena bohatá "vitální snídaně" formou rautových stolů a každý večer si pochutnáte na večeři formou tříchodového menu s možností výběru. Hotelová restaurace Symfonie, která se specializuje na středomořskou kuchyni Vám jistě nabídne nevšední gastronomické zážitky a zajisté zpříjemní chvíle strávené na lázeňském pobytu. V hotelu samozřejmě nechybí ani vinotéka se speciální nabídkou vín, která se rodí na úrodných vinicích v srdci Slovácka.

Lokalita lázeňského pobytu
Luhačovice - Zlínský kraj

Zajímavosti okolí
Pobytový balíček v Luhačovicích Vám nabídne i mnoho možností na poznávání krás naší vlasti. Pokud se vypravíte za brány lázeňského města můžeme Vám doporučit několik zajímavých míst na výlety: Vizovice proslulé výrobou pálenek, poutní místo Velehrad, biopark Lešná, letecké muzeum Kunovice či rodiště Komenského Uherský Brod.

Ostatní
Pobyt Lázně Luhačovice DeLuxe je možné absolvovat i na delší dobu než 5 dní (cena za noc navíc se snídaní je 4 390 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází bezplatné parkoviště pro hosty. Hotel disponuje bezbariérovým pokojem pro handicapované klienty.V ceně pobytu je zahrnut lázeňský poplatek i parkovné. Nástup na pobyt je možný v neděli nebo v pondělí.

cena: 19999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
dobírkou [?]
expres do druhého dne[?]