12B Pobyt pro dva u zámku v Hluboké nad VltavouHluboká nad Vltavou je tou nejlepší destinací na romantický pobyt. Pojeďte si do Hluboké vychutnat 4* ubytování doplněné o lahodnou stravu, relaxaci ve wellness a prohlídku populárního zámku.

Zde je kompletní program balíčku Víkendový pobyt u zámku v Hluboké nad Vltavou: jak již úvod napověděl připravili jsme pro vás ubytování ve 4* hotelu, který se nachází přímo pod zámeckou dominantou v Hluboké nad Vltavou. Součástí balíčku jsou snídaně formou švédských stolů a jedno tříchodové večerní menu dle výběru v hotelové restauraci. Na chvile příjemné relaxace budete moci zajít každý den do hotelového wellness centra (bazén, vířivka, sauna a infrasauna). Na poznání zámku zase ideálně poslouží vstupenky na reprezentační zámecký kruh. (V případě zájmu je možné vstupenky na zámek vyměnit za druhou tříchodovou večeři pro pár). Vypravte se za poznáním na vydařený pobyt do Hluboké nad Vltavou.

K pobytu na Hluboké lze doobjednat
K pobytu v Hluboké nad Vltavou je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 2 400 Kč, 2) Druhá romantická večeře pro pár - 1 000 Kč, 3) Vyjížďka kočárem po Hluboké s přistavením kočáru před hotel - 1 800 Kč, 4) Welcome set - láhev sektu a kytice růží na pokoji - 999 Kč, 5) Pohoštění na pokoj - variace lahodných sýrů s lahví výběrového vína - 699 Kč, 6) Balíček Relax - thajská masáž pro dámu, rekondiční masáž pro pána - 1 600 Kč, 7) Vyhlídkový let nad zajímavými místy jižních Čech (létá se celoročně) - 3 399 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Elegantně zařízené pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie zcela jistě potěší i náročné klienty. Každý pokoj disponuje sociálním zařízením, TV - SAT, připojením na internet, telefonem, trezorem i minibarem.

Stravování
V ceně balíčku jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů a tříchodová romantická večeře pro pár. K dispozici Vám bude stylová hotelová restaurace a caffe bar s letní terasou. V případě zájmu lze k pobytu Romantický víkend pro dva na Hluboké doobjednat polopenzi či plnou penzi.

Lokalita víkendového pobytu
Jižní  Čechy - Hluboká nad Vltavou - hotel se nachází přímo pod zámeckou dominantou v Hluboké

Zajímavosti okolí
Na zámek Hluboká to budete mít "co by kamenem dohodil" a i blízké okolí Vám nabídne mnoho příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké se nachází ZOO Ohrada a Aquapark. Nedaleko je zřícenina hradu Karlův Hrádek, historický Český Krumlov či České Budějovice.

Ostatní
Víkendový pobyt u zámku v Hluboké je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), kdy je v hotelu klidněji případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 400 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem. Dle soutěže Czech hotel awards se jedná o nejlepší 4* hotel v jižních Čechách za loňský rok.

cena: 6599,- Kč za dvě osoby

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
dobírkou [?]
expres do druhého dne[?]