4F Relax víkend s pivní lázní - ŽateckoPojeďte si vychutnat pravou chmelovou lázeň. Populární pivní procedura skvěle doplní ubytování ve výběrovém apartmánu, lahodnou stravu a další pestrý program, který je součástí tohoto relaxačního pobytového balíčku.

Zde je kompletní skladba pobytu Relax víkend s pivní lázní: tentokrát se můžete těšit na kvalitní ubytování v nedávno otevřeném 4* hotelu, kde pro Vás bude připraveno stylové apartmá. Ihned po příjezdu budete uvítání welcome drinkem. Součástí pobytu jsou snídaně formou švédských stolů po oba dva dny a lahodná tříchodová večeře pro pár v hotelové restauraci.

Jelikož budete v kraji chmele, tak pobyt musí být spojen s pivní tématikou. Ihned po příjezdu pro Vás bude na pokoji připravena originální ochutnávková sada žateckých piv a dále si během pobytu vychutnáte pravou pivní (chmelovou) lázeň, abyste se mohli důkladně seznámit i s jinou formou tohoto lahodného moku. Pivní lázeň ještě doplní regenerační masáž celého těla též pro každého z páru. A do třetice nechybí ani vstupenky do Pivního muzea, které Vás originální formou (včetně ochutnávek) seznámí s bohatou historií výroby piva v regionu. Pojeďte si tedy užít Relax víkend a přesvědčit se, že pivo v Čechách funguje skutečně na všechny způsoby.

K pobytu Relax víkend s pivní lázní lze doobjednat
K pobytu Relax víkend s pivní lázní je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 3 300 Kč, 2) Doobjednávka druhé večeře pro pár - 800 Kč, 3) Balíček Relax hit - aromamasáž pro dámu a masáž lávovými kameny pro pána - 1 399 Kč, 4) Vstup do moderního wellness centra pro pár na 2 hodiny - finská sauna, bylinná sauna, vířivka, parní lázeň, turecká lázeň, ochlazovací místnost, ledová kašna, barevné sprchy - 1 100 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Komfortně vybavené apartmány nedávno znovu otevřeného hotelu 4* kategorie Vám poskytnou velice kvalitní ubytování. Součástí Relax víkendu s pivní lázní jsou výběrové hotelové apartmány do jejichž standardní výbavy patří luxusní koupelna, oddělená lůžková část od obývací, TV se satelitem, přípojka na internet, telefon s přímou volbou, minibar a trezor.

Stravování
Součástí pobytového balíčku Relax víkend s pivní lázní jsou snídaně formou švédských stolů po oba dva dny a lahodné tříchodové menu pro pár v hotelové restauraci (v případě zájmu lze doobjednat i polopenze). Oblíbená hotelová restaurace se nachází přímo ve sklepních prostorech hotelu a nabízí tradiční pochoutky domácí kuchyně. Můžete se těšit na útulné prostředí, jedinečnou atmosféru a příjemný personál.

Lokalita relax víkendu pro dva
Žatec

Ostatní
Relax víkend s pivní lázní je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend - cena za noc navíc včetně snídaně je 3 300 Kč. Hostům je k dispozici uzavřené parkoviště hlídané kamerovým systémem, domácí mazlíček může spokojeně na pobyt cestovat s vámi.

cena: 8999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně (po platbě BP) [?]
dobírkou [?]
expres do druhého dne[?]