O nás - Relaxační víkend


Naše společnost se specializuje na víkendové pobyty po ČR, které svým klientům nabízí již čtrnáctým rokem. Jelikož se mezi našimi zákazníky pravidelně těší velkému zájmu pobyty zaměřené na relaxaci a wellness, rozhodli jsme se připravit ucelenou nabídku, která se soustředí na relaxační víkendy. Pokud si tedy zvolíte víkendový pobyt z naší nabídky, tak se budete moci těšit nejen na kvalitní ubytování a zajímavý program, ale i na pestré relaxační vyžití během celého pobytu. Čekají Vás relaxační pobyty během kterých si vychutnáte masáže, zábaly, koupele či další procedury, budete relaxovat v bázenu, sauně, bylinné lázni či třeba při pivní koupeli. Během našich relaxačních víkendů doplníte energii, dopřejete svému tělu nezbytný odpočinek a ještě prožijete pohodové dny ve společnosti svého partnera/partnerky.

Ceny u na našich balíčků jsou vždy finální za relaxační víkend pro dvě osoby včetně doplňkového programu. Takže nemusíte mít obavy, že budete Vy nebo obdarovaný ještě něco doplácet. Žádné finty jako cena od u nás nenajdete.

Relaxační víkend je vhodným dárkem k svatbě, k narozeninám či k významnému výročí a proto celý balíček zasíláme připravený přímo k předání obdarovaným. Součástí balíčku je certifikát vystavený na jméno (jména) společně s veškerými informacemi ke zvolenému pobytu.

Samozřejmě můžete ponechat výběr relaxačního pobytu na obdarovaných a k tomu slouží Volný poukaz v různých hodnotách.

Co se týče termínu pobytů poskytujeme buďto variantu s přímou volbou datumu nebo poukaz bez stanoveného termínu pobytu s platností 6 měsíců.
Pobytový balíček Vám jsme schopni doručit emailem do 10 minut od objednávky, v tištěné formě do druhého dne. Bližší informace k doručení a způsobům platby naleznete v sekci Objednávka.

Naše služby jsou důkladně prověřeny mnoha spokojenými zákazníky, jsme členem Středočeské Hospodářské Komory, spolupracujeme s Českou centrálou cestovního ruchu, obsadili jsme v prestižní soutěži o Živnotníka roku ve Středočeském kraji výborné třetí místo. Portál Relaxační víkend patří do skupiny Víkendové pobyty snů, která sdružuje přes 20 spolehlivých portálů se zaměřením na pobytové balíčky a která patří mezi významné online prodejce pobytů.

Pokud byste měli jakékoliv dotazy k jednotlivým relaxačním víkendovým pobytům nebo ke způsobu objednávky neváhejte nás prosím kdykoliv kontaktovat. Budeme se těšit, že i Vás nebo Vaše blízké vyšleme na vydařený relaxační víkend.

Váš tým Relaxacni-vikend.com