Reference


Reference: Mimo mnoha spokojených zákázníků patří mezi naše obchodní partnery například Siemens s.r.o., ČSOB a.s., Zentiva k.s., Česká spořitelna a.s., T-mobile a.s., HP s.r.o. nebo RWE a.s..

Media: O našich aktivitách jste se mohli dočíst např. v Hospodářských novinách, Lidových novinách, Denících Bohemia na serveru Idnes.cz či v magazínech Glanc, Profit nebo Strategie.

Ocenění: Náš web Romantické víkendy se umístil na třetím místě v prestižní soutěži Živnostník roku ve Středních Čechách

Členství a spolupráce: Jsme členem Středočeské Hospodářské Komory, aktivně spolupracujeme s Českou centrálou cestovního ruchu i regionálními organizacemi na podporu cestovního ruchu.

10x Proč zvolit relaxační víkend od nás?

1. Relaxační víkendy prodáváme již více než deset let (na rozdíl od některé "sezonní konkurence"), členství v Hospodářské komoře České republiky, dlouhodobá spolupráce s Českou centrálou cestovního ruchu a agenturou na podporu domácího cestovního ruchu, bronz v soutěži o živnostníka roku středních Čech, mnoho spokojených klientů, firem i provozovatelů je tou nejlepší garancí pro Vás, že naše služby skutečně fungují a jsou prověřené. Portál je též členem skupiny Víkendové pobyty snů, která sdružuje 20 eshopů se zaměřením na pobytové balíčky a ubytování v České republice a která patří mezi významné online prodejce pobytů na našem trhu.

2. Ceny našich relaxačních víkendů jsou vždy konečné - cena je vždy kalkulována na víkend pro dvě osoby a je v ní zahrnut jak pobyt, tak mnoho dalších přidaných aktivit (nikde neni cena od či různé hvězdičky atd.). Cenu garantujeme po celou dobu platnosti poukazu i pokud by hotel mezitím zdražil. Platbu za pobyt je možné provést i na splátky bez navýšení (při objednávce se hradí 20% a zbylých 80% před nástupem na pobyt).

3. Pobytové balíčky na relaxační víkendové pobyty sestavujeme s cílem, abyste si užili jak pobyt na vyhledávaném místě (historická města, zámky, lázeňská centra, horské hotely), tak bohatý relaxační program.

4. Naše pobytové lokality se nacházejí ve všech regionech České republiky (i na Slovensku) a relaxační víkendy jsou stavěny pro všechny věkové kategorie. Nabízíme pobyty pro páry, rodinné relaxační víkendy i dámské či pánské jízdy.

5. Certifikát a veškeré informace k relaxačnímu víkendu zasíláme v dárkovém balení, abyste vše mohli rovnou předat obdarovaným, poukazy na pobyty mají šestiměsíční platnost, aby si obdarovaní mohli ideálně zvolit termín pobytu dle svého požadavku, v případě zájmu nabízíme možnost bezplatné výměny pobytového balíčku, pokud by zvolený wellness pobyt obdarovaným nevyhovoval.

6. Na relaxačních víkendech s námi spolupracují jak významné hotelové řetězce, tak menší rodinné hotely, všichni naši partneři jsou důkladně vybraní a prověření provozovatelé hotelů, pravidelně kontrolujeme poskytované služby a necháváme si vypracovávat hodnocení jednotlivých pobytů. V současné době spolupracujeme s cca 100 provozovateli mezi kterými jsou oceňované hotely v soutěžích Czech hotel Awards, ale i v mezinárodních soutěžích, hotely doporučované klientům prestižními zahraničními portály jako je Trip Advisor, hotely oceněné za wellness a spa služby.

7. Dárkový balíček s poukazem na relaxační víkendové pobyty Vám v případě zájmu doručíme fyzicky do 24 hodin po celé ČR, při doručení balíčku emailem obdržíte certifikát s informacemi k pobytu během několika minut od objednávky a ihned můžete obdarovávat nebo vyrazit na víkend.

8. Nonstop 24 hodinový telefonický servis i během víkendů je Vám neustále k dispozici (my nezavíráme v 18.00).

9. Naše pobyty jsou výborný dárek k vánocům, výročí, Valentýnu, svatbě či k ostatním významným rodinným událostem, naše pobyty lze využít i jako vhodné dárky pro zaměstnance, pobyty se hodí i do benefit programů do soutěží či pro obchodní partnery (nabídku pro firmy připravíme na míru).

10. Pobytové balíčky prodáváme jak s otevřeným termínem tak přímo na konkrétní termíny, relaxační víkend Vám rádi připravíme i zcela na míru - stačí nám zaslat či zavolat vaše požadavky na pobyt a preferované lokality.